name="ctl00" method="post" action="Default.aspx?SayfaId=1825" id="ctl00">

 

 

 Yalova'nın Tavşanlı beldesinde bulunan Uluslararası Ro-Ro Limanında bir gemiye drone ile bomba bırakıldığı senaryosu üzerinden bir tatbikat gerçekleştirildi. Tatbikat aslını aratmadı. 
Yalova Liman Mülki İdare Amiri Vali Yardımcısı Yıldırım Uçar'ın koordinesinde Yalova'da uluslararası terminal statüsündeki Yalova Ro-Ro Terminali'nde sabotaj ve terör eylemi tatbikatı gerçekleştirildi. Liman tesisine denizden ve karadan gerçekleştirilebilecek sabotaj ve terör eylemlerine karşı emniyet ve güvenlik önlem ve tedbirlerinin alınarak karşı tedbirlerin geliştirilmesinin yanı sıra, ilgili birimler arasında koordinasyon ve işbirliğinin geliştirilmesi amacıyla gerçekleştirilen tatbikata Yalova İl Emniyet Müdürlüğü, Sahil Güvenlik Güney 
Marmara Grup Komutanlığı, Çiftlikköy İlçe Jandarma Komutanlığı, Yalova Liman Başkanlığı, Yalova Gümrük Müdürlüğü, Yalova Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Bölge Amirliği, Yalova Hudut Sağlık Denetleme Merkezi Tabipliğinin yanı sıra Yalova Valiliği İl Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezi (GAMER), 112 Acil Çağrı Merkezi, İl Sağlık Müdürlüğü, Yalova Valiliği İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ile Taşköprü Belediyesi itfaiye birimi katıldı. 

Haberin devamı için tıklayınız

name="ctl00" method="post" action="Default.aspx?SayfaId=1825" id="ctl00">

 

 

 

 

 

 

 

 

name="ctl00" method="post" action="Default.aspx?SayfaId=1825" id="ctl00">

Gemi Haberleri Web Sitesi: Denizcilik Sektörü Haberleri, Deniz Haber, Deniz Haberleri.

IMO haberleri ve kurallar. Marpol ve Solas Kuralları. Solas 2009 Türkçe

Marpol ve Solas hakkında en kapsamlı Türkçe içerik: Marpol Solas


Bu web sitesi Sayın Prof Dr. Mükerrem Fatma İLKIŞIK'ın tarafından güncellenmektedir.

MARPOL ve SOLAS Sözleşmelerinin Türkçeye çeviri izni Uluslararası Denizcilik Örgütü (IMO) tarafından Prof. Dr. Mükerrem Fatma İLKIŞIK'a verilmiştir.

 

Web Sitesi Tasarım ve Programlama