Yalova Üniversitesi ögretim üyesi alacak ilan tarihi 28.12.2017(süre 15 gün)
Armutlu MYOGıda İşlemeSu Ürünleri İşleme Teknolojisi ProgramıProfesör11Su Ürünleri alanında Doçentliğini almış olmak. 
"           ""           "Gıda Kalite Kontrolü ve Analizi ProgramıDoçent21Kimya alanında Doçent unvanı almış ve Gıda Analizleri ile ilgili ders vermiş olmak
"           ""           "Su Ürünleri İşleme Teknolojisi ProgramıYrd.Doçent41Su Ürünleri İşleme Teknolojisi alanında doktora yapmış olmak.
Mühendislik FakültesiKimya ve Süreç Müh.Kimya ve Süreç Müh. ABDDoçent21Kimya Mühendisliği alanında Doçentliğini almış olmak. Kimya ve Enzimatik polimerizasyon, hidrojeller, biyokompozitler,  fotopolimerizasyon konularında çalışmalar yapmış olmak.
"           ""           ""           "Yrd.Doçent41Kimya ve Süreç Mühendisliği alanında doktora yapmış olmak,  Katalizörler ve gözenekli kompozitler konularında çalışmaları olmak,  İngilizce ders verebilme şartını sağlamış olmak.
"           "Polimer MühendisliğiPolimer Mühendisliği ABDDoçent31Kimya/Polimer Teknolojisi alanında Doçentliğini almış olmak, Emülsiyon kalıplama konususunda çalışmaları bulunmak, İngilizce ders verebilme şartını sağlamış olmak.
"           ""          ""          "Doçent21 Kimya/Polimer Bilimi alanında Doçentliğini  almış olmak.  İletken polimer Nanokompozitler ile Polimer Elektrolitler ve İyonik Sıvılar hakkında çalışmaları olmak.  İngilizce ders verebilme şartını sağlamış olmak.
"           ""          ""          "Yrd.Doçent41Kimya alanında  Doktora yapmış olmak,  Emülsiyon prosesleri ve surfaktanlar konularında çalışmaları bulunmak,  İngilizce ders verebilme şartını sağlamış olmak.
"           "Ulaştırma MühendisliğiUlaştırma Mühendisliği ABDYrd.Doçent51Matematik Bölümü lisans mezunu olmak,  Deniz taşımacılığı alanında çalışmalar yapmış olmak
"           "Elektrik Elektronik MühendisliğiElektrik Elektronik Mühendisliği  ABDYrd.Doçent31Fizik Mühendisliği alanında Yüksek Lisans ve Doktora yapmış olmak. Opto-elektronik  malzemeler üzerine çalışmaları bulunmak. İngilizce ders verebilme şartını sağlamış olmak. 
"           "Bilgisayar MühendisliğiBilgisayar Mühendisliği ABD.Yrd.Doçent51Matematik Bölümü Lisans mezunu olmak, Matematik Bölümünde  Yüksek Lisans  ve Doktorasını yapmış olmak. Operatör teorisi üzerine çalışmalar yapmış olmak.  İngilizce ders verebilme şartını sağlamış olmak.
"           ""           ""            "Yrd.Doçent51Bilgisayar Mühendisliği Lisans mezunu olmak ve  Bilgisayar Mühendisliği  alanında  Doktora yapmış olmak. İngilizce ders verebilme şartını sağlamış olmak.
Termal MYOTıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümüİlk ve Acil Yardım ProgramıProfesör11Üroloji Uzmanı olmak. Möleküler tıp alanında çalışmalar yapmış olmak.
"           " Yönetim ve OrganizasyonSağlık Kurumları İşletmeciliğiYrd.Doçent41İşletme alanında doktora yapmış olmak ve Sağlık Kurumlarında altı sigma ve inovasyon  konularında bilimsel çalışma yapmış olmak.
Yalova MYOMotorlu Araçlar ve Ulaştırma TeknolojisiDeniz Ulaştırma ve İşletme ProgramıYrd.Doçent31Deniz Ulaştırma ve İşletme Mühendisliği alanında Doktora yapmış olmak. RFID konusunda çalışmaları bulunmak.
"           " "           " "           " Yrd.Doçent11Deniz Ulaştırma ve İşletme Mühendisliği Lisans mezunu olmak, İşletme Yönetimi alanında Doktora yapmış olmak. Deniz Ulaştırma ve İşletme konularında  çalışmalar yapmış olmak. Denizci Eğitimci belgesine sahip olmak.
 "           "Ulaştırma HizmetleriDeniz ve Liman İşletmeciliği ProgramıYrd.Doçent31Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği alanında Yüksek Lisans ve Doktorasını yapmış olmak.  Çevreci deniz yakıt ve teknolojileri alanında çalışmalar yapmış olmak.
"           " Mülkiyet Koruma ve GüvenlikSivil Savunma ve İtfaiyecilikYrd.Doçent41Metal Eğitimi alanında Doktora yapmış olmak. IF ve mikro alaşımlı çelikler üzerine çalışmaları olmak.
Sanat ve Tasarım FakültesiGrafik Tasarımı BölümüGrafik Tasarımı ASDProfesör11Matbaa Teknolojileri alanında Doçentliğini almış olmak. Tipografi, basım teknolojileri ve ambalaj tasarımı konularında çalışmalar yapmış olmak.
"           " İç Mimarlık Bölümüİç Mimarlık ASDProfesör11Süreli mekan tasarımları konusunda çalışmalar yapmış olmak ve tasarı geometri ile perspektif dersleri vermiş olmak.
"           " "          ""          "Doçent21Mobilya konstrüksiyonu, üretim teknolojileri ve cam elyaf  kompozit malzemelerinin mobilyada uygulanması üzerine çalışmalar yapmış olmak.
"           " İletişim Sanatlarıİletişim Sanatları ABDYrd.Doçent31Doktorasını İletişim Bilimleri alanında yapmış olmak ve yeni medya ile kişilerarası iletişim alanlarında çalışmalar yapmış olmak.
"           " "          "Reklamcılık ve Halkla İlişkiler ABDDoçent21Gazetecilik ve Medya  alanında doçentliğini almış olmak. Siyasal iletişim ve yeni medya alanında çalışmalar yapmış olmak.
"           " Resim BölümüResim ASDDoçent21Plastik Sanatlar alanında doçentliğini almış olmak ve Rönesans Dönemi resim kompozisyonu üzerine çalışmalar yapmış olmak.
Hukuk FakültesiÖzel HukukMedeni Hukuk ABD.Yrd.Doçent52Hukuk Fakültesi Lisans mezunu olmak. Yüksek Lisans ve Doktora eğitimini Medeni Hukuk Ana Bilim Dalında yapmış olmak
"           " "           "Ticaret Hukuku ABD.Yrd.Doçent31Hukuk Fakültesi Lisans mezunu olmak. Yüksek Lisans ve Doktora eğitimini Ticaret Hukuku Ana Bilim Dalında yapmış olmak.
TOPLAM 45 KİŞİ  Yardımcı Doçent 24 – Profesör 9 – Doçent 12
 

2018 En son ilanlar:
Gisan gemi inşa veya gemi makineleri müh.arar
http://www.gisanshipyard.com/iletisim.asp
Antalya cömertoğlu otelcilik yat kaptanı arıyor.
Turyol iskele memuru arar
http://www.turyolturizm.com/basvuruFormu.asp#
Gemi inşa ve gemi makineleri mühendisi

Yonca-Onuk adi ortaklığı-tuzla
 
Yüksek süratli askeri botların üretiminde lider olan firmamızın Planlama, İşletme ve Kalite Güvence Müdürlüklerinde, aşağıda belirtilen niteliklere sahipGemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisleri istihdam edilecektir.
·         Üniversitelerin Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği Bölümü’nden mezun,
·         Gemi İnşa Sektöründe, Planlama, Donatım ve Kalite Kontrol konusunda en az 3 yıl deneyime sahip,
·         Tercihen Kompozit Tekne Üretimi ve Donatımı hakkında tecrübe sahibi,
·         MS Ofis programlarını etkin şekilde kullanabilen,
·         Çok iyi seviyede İngilizce bilen,
·         Yurt İçi ve Yurt Dışı seyahat engeli olmayan,
·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
·         Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan,
Yüksek süratli askeri botların üretim sürecinde sorumlu olduğu projenin;
 
Proje Yöneticisi
·         Sözleşme maddelerine uygun olarak yürütülmesini sağlamak,
·         Müşteri ve alt yükleniciler ile olan ilişkilerin yürütmek,
·         Üretim süreçlerinin planlamak, ürün ağaçlarını ve iş emirlerini oluşturmak,
·         Üretim faaliyetlerinin planlara uygun yürütülmesinin takip etmek,
·         Malzeme ihtiyaçlarını belirlemek ve talepleri oluşturmak,
·         Malzeme ve işçilik kullanımının takibi, analizi ve raporlanması.
·         Satış sonrası müşteriler ile olan ilişkilerin koordine edilmesi.
Proje Gemi İnşa Şefi
·         İnşa edilen teknelerin, işletme müdürlüğüne iletilen bilgiler, resimler, teknik şartname çerçevesinde ve inşa planına uygun bir şekilde inşasını, donatımını, testlerinin gerçekleştirilmesini takip etmek,
·         Üretim/imalat sırasında karşılaştığı uygunsuzluk ve aksaklıkları tespit etmek ve raporlamak,
·         İhtiyaç halinde tamir/bakım faaliyetlerine katılmak,
·         Sorumlu olduğu alanla ile ilgili müşteri ve klas denetimlerine katılmak,
Kalite Kontrol Şefi
·         Malzeme giriş kontrollerini yapmak,
·         İlgili sözleşme ve standartlar doğrultusunda tekne üretim ve donatım prosesleri kontrol noktalarını oluşturmak,
·         İş emirleri ve proses kontrol noktaları doğrultusunda kalite kontrol faaliyetlerini yürütmek,
·         Test yönergelerini hazırlamak,
·         Testleri koordine ve icra etmek,
·         Klas kontrollerini / testlerini koordine ve icra etmek,
·         Son başvuru 18 aralık
Gemak Gemi İnşaa-Operasyon sorumlusu Kaptan alacak
·         Üniversitelerin Deniz İşletme Mühendislik Fakültesi “Güverte” bölümünden mezun,
·         Gemilerde “Uzakyol Zabiti” ve/veya “Uzakyol I.Zabiti” yeterliliği ile çalışmış olmak,
·         30-35 yaşlarında,
·         Ms Office programlarını etkin kullanabilen,
·         İyi derecede İngilizce bilen,
·         İstanbul Anadolu yakasında veya Gebze ve civarında ikamet eden veya edebilecek olan adaylar.
- Gemi adamı yeterliliğine sahip olmayan ve gemilerde çalışmamış olan adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.
- Başvuran adayların önyazı ile kendilerini kısaca tanıtmaları önemle rica edilir.


İş Tanımı
Tersanede gerçekleştirilen havuzlama ve hertürlü gemi, yüzer araç, duba operasyonları ile yapılacak malzeme yükleme boşaltma, istifleme ve nakil işlerinin insan gücü veya kaldırma ve taşıma araçları vasıtaları ile mevcut talimat ve prosedürler, standartlar ile iş sağlığı ve güvenliği kurallarına uygun olarak yürütülmesini sağlamak.

Şehir/Ülke: İstanbul(Asya)
İlan Tarihi: 23.11.2017
Personel Sayısı: 1
Son başvuru 21 ocak 2018
 
 
Gemi inşa Mühendisi
Yıldız Gemi ve makine san.
 
Dünya Lideri Yat İnşası yapan firmada görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip"Gemi İnşa Mühendisi" aramaktayız.
 

 
·         Üniversitelerin Gemi İnşaatı Mühendisliği bölümlerinden mezun
·         İyi derecede İngilizce bilgisine sahip- (İtalyanca bilgisi tercih sebebi olacaktır)
·         MS Office uygulamalarına hakim- (İleri Excel ve MS Project programı kullanıcısı olunması tercih sebebidir.)
·         Yüksek iş takibi becerisine sahip ve dikkatli, sorumluluk sahibi,  güvenilir, problem çözücü ve sonuç odaklı çalışabilen
·         Esnek çalışma saatlerine ve Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
·         Stres ve Zaman Yönetimi becerileri gelişmiş,
·         Yurtdışı seyahati engeli olmayan
·         Tercihan sürücü ehliyetine sahip (B Sınıfı)
·         Askerliğini yapmış (Erkek adaylar için)
·         İstanbul Anadolu tarafında ikamet eden  (Tercihen Tuzla’ya yakın)
İŞ TANIMI
1.      Üretim planlarının hazırlanması takip ve revizyonu
2.      Resim-Bilgi akışının sağlanması
3.      Kaynak Planlaması
4.      Malzeme Sipariş Listeleri hazırlanması
5.      Müşteri ilişkileri
6.      Periyodik  olarak teknik ilerleme, verimlilik ve  proje bazlı maliyet  raporlamaların hazırlığı ve sunulması
Son başvuru 30 aralık
 
Gemi inşa mühendisi
Gisan gemi inşa
 
·         Üniversitelerin Gemi İnşaatı ve Gemi Makinaları Mühendisliği bölümünden mezun,
·         Yeni inşa edilen projelerde deneyimli, En az 3 yıl deneyimli,
·         Ms Office programlarına hakim,
·         İyi düzeyde İngilizce bilen (yazılı ve sözlü),
·         Tercihen İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden veya edebilecek.
·         Analitik düşünce yapısına sahip, araştırmacı ve yeniliklere açık, sonuç odaklı çalışan, zamanı iyi yönetebilen, dikkatli,
·         Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
·         Askerliğini Tamamlamış (Erkek adaylar için)
·         Yeni inşa gemi üretim süreçleri konusunda deneyimli ve yeni inşa projelerinde teslim tecrübesi olan,
·         Klas kuruluşları kurallarına hakim olan,
·         Autocad ve mesleki programlara hakim
İŞ TANIMI
·         Sözleşme maddelerine uygun olarak yürütülmesini sağlamak,
·         Müşteri ve alt yükleniciler ile olan ilişkilerin yürütmek,
·         Üretim süreçlerinin planlamak, ürün ağaçlarını ve iş emirlerini oluşturmak,
·         Üretim faaliyetlerinin planlara uygun yürütülmesinin takip etmek,
·         Malzeme ihtiyaçlarını belirlemek ve talepleri oluşturmak,
·         Proje süreçlerinin takip edilmesinde sorumluluk üstlenecek,
·         Projede gerekli iyileştirilmelerin yapılması,
·         Proje süresince, projenin takibi, durum raporlaması ve gerekli koordinasyonun sağlanması konusunda, Proje Müdürü pozisyonunda Tersanemizin Teknik Müdürlük Departmanında çalışacak ekip arkadaşı aramaktayız.
Son başvuru 18 ocak 2018
Yalova Cemre Tersanesi Dizayn DONATIM  mühendisi arar
·         Meslek Liseleri veya Meslek Yüksek Okullarının Gemi İnşa, Makine bölümleri ile Üniversitelerin Gemi İnşaatı ve       Makineleri Mühendisi, Gemi ve Deniz Teknolojileri Mühendisi, Makine Mühendisi bölümlerinden mezun,
·         Tercihen en az 1 yıl tersane dizayn tecrübesine sahip,
·         İş disiplini sahibi, esnek çalışma süreleri konusunda uyum sağlayabilecek,
·         İngilizce bilen,
·         Erkek adaylar için askerliğini yapmış,
·         Tercihen sigara kullanmayan,
·         Yalova, Karamürsel, Gebze, İstanbul Tuzla civarında ikamet edebilecek   takım arkadaşları aramaktayız.
İŞ TANIMI
·         Cadmatic ve Autocad kullanarak aşağıda belirtilen işlerin yapılması,
·         Projede kullanılan ekipman ve bunlara ait foundationların modellenmesi,
·         Boru, hava kanalı, kablo yolu gibi detayların modellenip, montaj resimlerinin hazırlanması.
·         Son başvuru 15 ocak 2018
Tersan Tersanes- Dizayn Donatım Mühendisi
Gemi İnşaatı Mühendisliği veya Makina Mühendisliği mezunu
- İngilizce bilen
- Askerliğini yapmış  (erkek adaylar için)
- Tercihen iki yıl tersane dizayn donatım tecrübesi bulunan..
- Tek hat resimlerine göre boru ve ekipman modeli yapabilecek.
- Tercihen Nupas Cadmatic kullanmasını bilen.
İŞ TANIMI
Yeni gemi inşa veya tamir için yapılması planlanan işlerin tek hat resimlerine göre boru ve ekipman modülü yapılması, imalat resimlerini hazırlanması.
Son başvuru 12 ocak 2018
 
 
Stajyer
Schenker Arkas
Üniversitelerin Lisans programlarında öğrenim gören
·         İyi seviyede İngilizce bilen
·         MS Office programlarını kullanabilen
·         Staj boyunca SGK'sı okul tarafından karşılanabilecek olan
·         Öğrenmeye istekli, gelişime açık
·         İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara, Mersin ve Gaziantep illerinde ikamet eden
İŞ TANIMI
DB Schenker Arkas Türkiye’de 400'ü aşkın uzman çalışanıyla müşterilerinin ihtiyaçlarına özel lojistik çözümler üreten, ülkenin en büyük Entegre Lojistik Servis Sağlayıcıları’ndan biri olarak, tüm Türkiye bünyesinde ilgili departmanlarda , stajını tamamlayacak üniversite öğrencileri aramaktadır.

Belirtilen koşulları sağlayan stajyer adaylarının başvurularını bekliyoruz.
 
 
 

 
 
 
 
 
Güverte ve makine enspektörü aranıyor
Medlog Lojistik gemicilik
 
·         Üniversitelerin Gemi Makineleri veya Güverte bölümlerinden mezun,
·         Uzakyol Baş Mühendisi yeterliliği olup en az 3 yıl bu görevde denizde çalışmış,
·         Gemi Adamı cüzdanı sertifikaları güncel olarak mevcut olan,
·         İyi derecede İngilizce bilen,
·         Konteyner tecrübesi olan,
·         ISM / ISPS uygulamalarına hakim,
·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan,
·         Ofiste çalışmış/çalışabilecek,
·         İstanbul'da ikamet eden/edebilecek.
·         İş tanımı
 • Firmaya ait olan konteyner gemilerinin teknik operasyonlarını yürütmek,
 • Operasyonlarla ilgili tüm evrakları hazırlamak ve takibini yapmak,
 • Operasyonlarla ilgili günlük yazışmaları ve bağlantıları kurmak,
 • Gemilerin yedek parça ve malzeme ihtiyaçlarını Satınalma Departmanı ile koordineli olarak temin ve takip etmek,
 • Yağ / Yakıt / FW satın alımları ve tüketim raporlamalarını hazırlamak,
 • Üst Yönetime günlük / aylık raporlama yapmak,
 • Gemileri düzenli ziyaret edip denetimler yapmak ve sonuçlarını raporlamak.
·         Son başvuru 13 temmuz 2017
 
 
 
 
Gemici/Deckhand
D Otel Marmaris Turizm D-Maris Bay Datca
QUALIFICATIONS
We are looking for Deckhand who must have;
 
·         Valid Deckhand License.
·         Valid motor boat driving license (sea) and two years driving experiences.
·         At least basic technical skills about the engines and boat issues.
·         Team minded, trustful and reliable.
·         Able to work under pressure and changing weather conditions.
·         Being ready to follow orders. Very high level of security requirement
JOB DESCRIPTION
·         Cleaning the ship, due to the advices of the captain.
·         Helping during operation of the boat, due to the advices of the captain.
·         Performs other duties within the position and department, as assigned, requested or deemed necessary by department head.
·         Başvuru : hr@dmarisbay.com

 

·         Son Başvuru tarihi  23 Mayıs 2017 
 
 
·    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Çelik Teçhiz Mühendisi
·         Üniversitelerin Gemi İnşaatı ve Gemi Makinaları Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Gemi Makinaları İşletme Mühendisliği bölümünden mezun,
·         Tercihen endüstriyel projelerde deneyim sahibi,
·         Tercihen çelik konstrüksiyon konusunda deneyimli,
·         Ms Office programlarına hakim,
·         İyi derecede İngilizce bilen,
·          
·         Tercihen Yalova, İstanbul Anadolu yakası, Gebze veya Kocaeli çevresinde ikamet eden veya edebilecek olan

 
·         İşlerin teknik talimatlarda ve standartlarda belirtildiği şekilde yapılmasının sağlanması,
·         İşin ilerleme aşamalarının ve günlük iş planlarının proje planına göre kontrol edilmesi ve raporlanması,
·         İşlerin yapılması için gerekli kaynakların zamanında ve eksiksiz olarak temin edildiğinin takibi,
·         Sorumluluğundaki personelin puantaj kontrollerinin yapılması ve onaylanması,
·         Tamamlanan işlerin kalite kontrol birimine eksiksiz teslimi ve koordinasyonu,
·         Dış imalatların takibi,
·         Atölye ve ön imalat kontrollerinin yapılması.
Başvuru: http://www. gemak.com
 
 
 
 
 
Dalış egitmeni (Hiilside beach clup)
Alarko Turizm Grubu bünyesinde Fethiye - Hillside Beach Club MOVE Diving Centre Dalış Okulu’nda DALIŞ EĞİTMENİ (SSI DCS-DM, PADI DM, CMAS 1 yıldız eğitmenler) olarak görevlendirmek üzere;
 • Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahiP
 • İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim becerisi yüksek
 • Misafir odaklı
 • Proaktif ve sorumluluk bilinci yüksek
 • Takım çalışmasına ve esnek çalışma temposuna yatkıN
 • Dinamik ve dış görünüşüne özen gösteren
 • Öğrenmeye açık ve mesleğinde gelişmeyi hedefleyen
 
 
  başvuru:http://ik.hillside.com.tr/
 
 
 
 

 

 

 
 
·           
SEFT
Dünya’nın ilk 600metre derinliğe kadar operasyon yapabilen Denizaltı Kurtarma Ana Gemisi 'TCG ALEMDAR'ı,
Türkiye’nin ilk 2D/3D Sismik Araştırma Gemisi 'R/V MTA TURKUAZ'ı tasarlayan,
gücünü tamamen Türk Mühendis ve Uzmanlarından oluşan ekibinden alan SEFT’in gücüne güç katmaya
ve gelecekte başaracağımız yeni ilk’lerin haklı gururunu ekibimizin bir üyesi olarak yaşamaya hazır mısınız?
GEMİ TASARIM hizmet alanında çalışacak;
 • Üniversitelerin Gemi İnşa Mühendisliği, Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği, Deniz Teknolojisi Mühendisliği bölümlerinden,
  veya
 • Teknik Liselerin ve/veya Meslek Yüksek Okullarının Gemi İnşaatı programlarından mezun
  • Benzer pozisyonlarda minimum 2 ile 5 yıl arası deneyim sahibi,
  • İmalat teknikleri ve Klas kuruluşu kurallarına hakim,
  • ,
  • AVEVA, NUPAS veya FORAN yazılımlarından en az birinin ilgili modüllerini ve CAD yazılımları kullanabilen,
 ‘Gemi İnşa Mühendisleri ve Gemi İnşa Teknikerleri’ arıyoruz.
 
Gemi Donatımı Tasarım Mühendisi veya Gemi Donatım Tasarım Teknikeri olarak;
- Geminin boru devreleri, donatım, teçhiz, HVAC, yerleşim konularında gerekli ana ve detay tasarımların yapılması, ve/veya,
- Yapılan tasarımların 3B modelinin hazırlanması ve 3B model üzerinden işçilik, montaj ve ön imalat resimlerinin hazırlanması,
 
Gemi Konstrüksiyon Tasarım Mühendisi veya Gemi Konstrüksiyon Tasarım Teknikeri olarak;
- Geminin tekne konstrüksiyonu ve diğer konstrüksiyon yapıları konularında gerekli ana ve detay tasarımların yapılması, ve/veya,
- Yapılan tasarımların 3B modelinin hazırlanması ve 3B model üzerinden işçilik, montaj ve ön imalat resimlerinin hazırlanması, beklenmektedir.

 
TEKNOPARK İSTANBUL
Sanayi Mahallesi Teknopark Bulvarı
No:1/4A Kat : 2 Kapı No:303 34906
Pendik / İSTANBUL
 
info@seft.com.tr son başvuru 29.09.2015
 
 
MSC Kruvaziyer gemilerindeki departmanlarda çalışmak üzere personel aranmaktadır.

Aranan Özellikler:

(Fotoğraf - doğum tarihi - medeni hali - yabancı dil bilgisi - Skype kullanıcı adı olmayan özgeçmişler dikkate alınmayacaktır.)
1.     İyi derecede İngilizce + 2. dil (tercihen Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Portekizce, Rusça)
2.     Daha önce ilgili sektörlerde çalışmış olmak
3.     Misafir memnuniyeti odaklı, insan ilişkilerinde başarılı ve güler yüzlü
4.     Takım çalışmasına inanan, sorumluluk bilinci yüksek
5.     Dinamik iş ortamında aktif rol üstlenebilecek
6.     Pedagojik formasyon (sadece Mini Club'da çalışacak personel için)
İş tanımı:
İstenen Belgeler:
1.İngilizce CV
2.Pasaport (en az 1 yıl geçerli)
3.Gemi adamı cüzdanı
4.Geçerliliği olan STCW belgesi
5.Sağlık raporu
6.HACCP belgesi (sadece Bar'da çalışan personel için)
Başvuru : http://kariyer.arkas.com/is_basvurusu.html
Son müracaat :24.09.2015
 
 
 
 
 
 
 
name="ctl00" method="post" action="Default.aspx?SayfaId=1354" id="ctl00">

 

 

 

 

 

 

name="ctl00" method="post" action="Default.aspx?SayfaId=1354" id="ctl00">

Gemi Haberleri Web Sitesi: Denizcilik Sektörü Haberleri, Deniz Haber, Deniz Haberleri.

IMO haberleri ve kurallar. Marpol ve Solas Kuralları. Solas 2009 Türkçe

Marpol ve Solas hakkında en kapsamlı Türkçe içerik: Marpol Solas


Bu web sitesi Sayın Prof Dr. Mükerrem Fatma İLKIŞIK'ın tarafından güncellenmektedir.

MARPOL ve SOLAS Sözleşmelerinin Türkçeye çeviri izni Uluslararası Denizcilik Örgütü (IMO) tarafından Prof. Dr. Mükerrem Fatma İLKIŞIK'a verilmiştir.

 

Web Sitesi Tasarım ve Programlama