Türkiye'nin en yeni ve yenilikçi eğitim girişimi Acunmedya Akademi, 7 Haziran’da Nişantaşı Üniversitesi NeoTech Kampüsü Maslak'ta eğitime başlıyor. Acunmedya Akademi’de ünlü televizyoncuların, duayen şeflerin, dijital üstatlarının yönetiminde uygulamalı şekilde hayalleriniz gerçek oluyor. 
Acunmedya Akademi ile ilgili heyecanını paylaşan Acun Ilıcalı, Nişantaşı Üniversitesi ile birlikte ‘olağanüstü bir başarma platformu’ kurmaya karar verdiklerini belirtti.
Acun Ilıcalı şunları söyledi:
‘Dünyaya yön verenler hayalperestlerdir’. Çok sevdiğim ve doğruluğuna çok inandığım bir sözdür bu. Arkadaşlar, hayallerinizin peşinde koşmayı asla bırakmayın. Çok isteyin, çok çalışın, imkanları görün, değerlendirin, başarı kendiliğinden gelecektir. Ben öyle yaptım. Şimdi siz ‘hayalperestler’in de, hayallerinin peşinden koşabilmesi için Nişantaşı Üniversitesi ile birlikte olağanüstü bir başarma platformu olacağına inandığımız Acunmedya Akademi’yi kurmaya ve hayata geçirmeye karar verdik. Hayırlı olsun.
ACUNMEDYA AKADEMİ’DE HANGİ BÖLÜMLER VE EĞİTİMLER VAR?
‘Hayalin İşin Olsun’ mottosuyla yola çıkan Acunmedya Akademi’de ‘Televizyon, Gastronomi ve Dijital’ alanlarında uzman televizyoncular, duayen şefler ve dijitalin üstadları eğitim veriyor.
Acunmedya Akademi’de önceden eğitimleri olsun, olmasın, bireylerin seçtikleri bu sektörlerden herhangi birinde tam şekilde hazır hale gelmeleri amaçlanıyor.  Bu nedenle, bilginin ve uygulamanın yenisini, doğrusunu, ilerisini ve geçerlisini sunmak Acunmedya Akademi’nin olmazsa olmaz gördüğü, sıkı sıkıya tutunduğu bir çalışma disiplinidir.
ACUNMEDYA AKADEMİ AYRICALIKLARI
Acunmedya Akademi, Nişantaşı Üniversitesi’nin eğitim dünyasındaki birikiminden de yararlanarak verdiği sağlam eğitimi, yurt içi ve yurt dışı stajlar ve beraberinde gelen iş imkanları ile bütünleştirerek ve ilgili sektör çevreleriyle yakın ilişkilerini sağlayarak Acunmedya Akademililere ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını da açmış olacaktır.
ACUNMEDYA AKADEMİ DİPLOMASI
Acunmedya Akademi’deki eğitimini başarıyla tamamlayan Acunmedya Akademililer, tüm dünyada ve Türkiye’de geçerli Nişantaşı Üniversitesi onaylı Acunmedya Akademi Diploması’nı almaya hak kazanacaklardır.
name="ctl00" method="post" action="Default.aspx?SayfaId=2044" id="ctl00">

 

 

 

GÖKYÜZÜ HARİTASI 

 

 

  

           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

name="ctl00" method="post" action="Default.aspx?SayfaId=2044" id="ctl00">

Gemi Haberleri Web Sitesi: Denizcilik Sektörü Haberleri, Deniz Haber, Deniz Haberleri.

IMO haberleri ve kurallar. Marpol ve Solas Kuralları. Solas 2009 Türkçe

Marpol ve Solas hakkında en kapsamlı Türkçe içerik: Marpol Solas


Bu web sitesi Sayın Prof Dr. Mükerrem Fatma İLKIŞIK'ın tarafından güncellenmektedir.

MARPOL ve SOLAS Sözleşmelerinin Türkçeye çeviri izni Uluslararası Denizcilik Örgütü (IMO) tarafından Prof. Dr. Mükerrem Fatma İLKIŞIK'a verilmiştir.

 

Web Sitesi Tasarım ve Programlama